Podziemne pojemniki na odpady

Podziemne pojemniki na odpady

Firma Bewa jest producentem i dystrybutorem podziemnych koszy na odpady komunalne. Obecnie w naszym kraju jest duże zapotrzebowanie na systemy które pozwolą na łatwą i ekonomiczną obsługę  segregacji odpadów komunalnych. Bewa Sp.z o.o. oferuje Państwu dwa systemy podziemnych pojemników na śmieci – które to będąc ukryte pod ziemią niczym nie różnią się od zwykłego kosza na śmieci. POLBINS SYSTEM – to rozwiązanie dla standardowych kontenerów na śmieci – gdzie zbiornik jest ukryty w specjalnej konstrukcji, a jego opróżnianie jest bardzo proste.

podziemnie_pojemniki_na_odpady
Podziemne pojemniki na odpady

Podziemne kontenery na odpady

SATURNS SYSTEM jest to rozwiązanie podziemnego pojemnika na śmieci o powiększonej pojemności magazynowania sięga ona od 3m3 do 5m3 śmieci

Saturns system - widok pojemników
Podziemne pojemniki na odpady

Podziemne pojemniki na odpady

W obecnym czasie aglomeracje miejskie z zabudową mieszkaniową muszą się dostosować do wymogów ustawy o odpadach komunalnych. Przeważnie na osiedlach lub centrach miast widok kilkunastu kontenerów na śmieci – nie jest widokiem estetycznym. Na ten fakt zdecydowanie narzekają mieszkańcy tych miejsc. Nasze rozwiązanie podziemnych kontenerów na śmieci jest nie tylko estetyczne, lecz także ekonomicznie uzasadnione.

Zajmują one o wiele miej miejsca niż tradycyjne kontenery na śmieci, są trwałe ponieważ ich część magazynowa jest schowana pod ziemią. Są zabezpieczone przed kradzieżami śmieci – na który fakt coraz bardziej zwracają uwagę firmy obsługujące wywóz śmieci. Wielokrotnie zgłaszają iż ginie makulatura, plastik, puszki. Z naszych podziemnych kontenerów na odpady nie sposób bez odpowiedniego sprzętu ukraść zawartość.  Jeśli potrzebujcie rozwiązania estetycznego, innowacyjnego – zapraszamy do  kontaktu z naszą  firmą – wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Państwa najkorzystniejsze. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz zaplecze techniczne aby sprostać największym wyzwaniom związanym z obsługą odpadów komunalnych w gminach, miastach, osiedlach. W obecnym czasie realizujemy zlecenia na nasze produkty na terenie całego kraju. Nasze rozwiązania są już wdrożone w wielu gminach naszego kraju.  System obsługi kontenerów jest bardzo prosty i montowany do obecnie obsługujących je samochodów. Więc nie trzeba dodatkowo inwestować w nowe samochody do opróżniania kontenerów i pojemników.